Ev Taşıma İşlem Süreci

Ev taşıma işlem süreciEv taşıma işlem süreci öncelikle işinin ehli ekspertiz ekibimiz taşınacak eşyanın modelini ve yoğunluğunu belirlemek için keşif yapmaktadır. Keşif işlemi bittikten sonra taşınacak eşya için gerekli olan araç ve gereçler hazırlanır. Tam tesisat hazırlıklarımız yapıldıktan sonrasında şayet eşyalar yüksek katlı apartman, rezidans gibi yapılardan yüklenecek ise şayet asansör aracımız da nakliye aracımız ile beraber konuma gelir.

Nakliyat hizmeti sunmaya hazır halde ekibimiz gelir, öncelikle eşyaların sökülme durumu varsa mobilya ustalarımız tarafından güzelce sökülür ardından en iyi şekilde korunması için ambalajlama işlemi yapılır, kırılacak eşyaları patpat diye adlandırdığımız malzeme ile güzelce sararak kolilere yerleştiririz, beyaz eşya televizyon gibi değerli kıldığımız eşyaları önce patpat malzemesi ile sarıyoruz sonrasında eşya sarmak için kullandığımız brandalar ile güvenliğini son aşamaya getiriyoruz.

Eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemi yapıldıktan sonra taşıma işlemi başlıyor, uzun yıllar boyunca taşıma hizmeti sunduğunuz için eşyalarınızın ezilme kırılma gibi durumlara maruz kalmaması için araçlarımıza eşya yerleştirme işleminde sallantı durumlarına göre düzenli şekilde yerleştiriyoruz.

Eşyaları araçlara yerleştirirken aralarına yine yumuşak kalın malzemeler koyarak eşyaların sağlam bir şekilde yüklenmesini sağıyoruz. Eşyaları firmamız sınıf sınıf ayırmıştır, beyaz eşya sınıfı, mobilya sınıfı ve parça eşya sınıfı olarak üç ayrı sınıftadır. Araçlarımıza yerleştirirken bu sistemi kullanarak aracın daha fazla eşya almasını ve eşyaların zarar görmemesini sağlıyoruz. 3 sınıfı da karışık şekilde araçlara yüklediğiniz de eşyaların zarar görme riski artmaktadır bu durum sıklıkla yaşanmaktadır bir çok bilinçsiz nakliyeci rastgele eşya yerleşimi yapmasından dolayı eşyalarda hasar özellikle kırılma ezilme gerçekleşebiliyor.

Ekspress ev taşımanın eşyaları sınıflandırma sistemi sayesinde eşyalarınız kesinlikle kırılmaz veya ezilmez.

Eşyalarımız araçlara yerleştirildikten sonra eşyaların taşınacağı konum da yükleme işlemi yapıldığı gibi yerleştirme işlemi de aynı özveri ile yapılmaktadır. Taşıma gerçekleştikten sonra sökülen veya parçalanan mobilya ve eşyalarınız eski haline özenle getirilir ve teslimat sonrası ödeme yapabilirsiniz.

Ev taşımak hiç bu kadar kolay ve kısa sürede olmamıştır diyeceksiniz. Firmamızın adına yakışır şekilde en hızlı ve güvenli taşıma hizmetini size sunuyoruz. Makul fiyatlarla sorunsuz, taşıma hizmeti sunan Ekspress Ev Taşıma sizin memnuniyetinizi gözeterek hizmet sağlamaktadır.