HakkımızdaHAKKIMIZDA; Ekspress ev taşıma, müşterilerine her zaman hızlı ve güvenilir nakliyat hizmetleri sunmaktadır. 2016 yılından kurulan işletmemiz günümüz de Avrupa standartlarında nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Marmara bölgesinde özellikle yoğun çalışmalar yapan işletmemiz, evden eve nakliyat, depolama ve kurumsal taşımacılık alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamız kurulduğu andan günümüze her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak çalışmalarına özen göstermiştir. Sektörde işini dürüst, doğru ve profesyonel yapan işletmelerin daha fazla ön planda olabilmesi her zaman önemlidir. Nakliyat sektörü ülkemiz de herkesin bir araçla yapabileceği bir meslek haline gelmiş olmasından kaynaklı müşteriler bir çok problemle karşılaşmaktadır.

Biz Ekspress ev taşıma olarak bu durumun önüne geçmek adına elimizden geleni yapıyoruz. Kişi ve kuruluşların evden eve nakliyat olsun, ofis taşımacılığı olsun ve depolama hizmeti olsun sektörün ana kollarında maddi ve manevi açıdan klişeleşmiş sorunlarla karşı karşıya kalmaması için firmamız elinden geleni yapmaktadır.

Gayemiz sektörün artık profesyoneller tarafından insanlara yansıyıp makul ücretlerle doğru şekilde müşteri memnuniyetini gözeterek işlemesini sağlamaktır.

Firmamız Türkiye genelinde ve bir çok kişi ve kuruma hizmet sağlamıştır. 30 dan fazla web sitemiz ve mobil uygulamalarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Firmamız ait web sitelerini aşağıda bulabilirsiniz.

Ekspress ev taşıma firmasına ait web siteleri;

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm web siteleri Ekspress ev taşıma firma çatısı altında çalışmalarını sürdüren web siteleridir. Bizimle çalışmak isterseniz veya hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz irtibat numaralarımızdan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Nakliyat sektöründe mutlu ve mesut müşteriler için çalışmalarımıza durmaksızın devam ediyoruz saygılarımızla...