Gebze Nakliyat

Gebze NakliyatGebze nakliyat, siz müşterilerimize bir çok nakliyat alanında hizmet sunmaktadır. Ofis taşıma, ev taşıma, kurumsal nakliye hizmetleri dahil olmak üzere bir çok nakliyat alanın da faaliyet gösteren Gebze Nakliyat müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Gebze Kocaeli ve İstanbul’un tam merkezin de yer alan bir ilçemiz sanayi ve ticaret açısından Dünya’nın sayılı bölgelerinden biri olarak kabul görmüştür. Bölge de bu sebepten dolayı Türkiye’nin en büyük kamyoncular garajı yer almaktadır.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz de Gebze Nakliyat Türkiye’nin tüm şehirlerine ve bölgelerine ev taşıma hizmeti veriyoruz. Her türlü ev eşyasını taşıma kapasitesine sahip araçlarımız ile 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 eşya potansiyeline sahip evlerinizi şehir içi ve şehirler arası taşımacılığını yapıyoruz. Gebze evden eve nakliyat olarak eşyalarınızı en iyi şekilde ve en sağlıklı koşullarda taşınması için firmamız özen gösterir. Eşyaların paketlenme süreci ve taşınma süreci tüm ince detaylarını olabildiğince iyi yapılması için elimizden geleni yapıyoruz.

Ev eşyalarının paketleme ve taşıma süreci

 1. Öncelikle eşyalarınızı sınıflandırıyoruz
 2. Sınıflandırdığımız eşyaları doğru ambalajlama şekliyle paketliyoruz
 3. Kırılma riski eşyaları sabitlemek için patpat dediğimiz malzeme ile paketleme öncesinde sabitliyoruz
 4. Ezilme ve/veya çizilme riski taşıyan eşyalarınızı yumuşak bir zemine gelmesi için güzelce sarıyoruz
 5. Hazırlanan eşyaların araçlara yüklenirken yine sınıflandırma yapıyoruz
 6. Eşyalar araçlara yüklenirken ihtiyaç durumunda asansör araçlarımız tarafından yükleniyor
 7. Son olarak araçlara eşyaları boşluk kalmayacak şekilde yüklüyoruz, her hangi bir sarsıntıda eşyalarınız zarar görmüyor

Yukarıda belirttiğimiz 7 ana unsuru en iyi şekilde, eksiksiz yaptığımız sürece taşınacak olan eşyanın teslimatında hiç bir sorun çıkmayacaktır. Biz müşterilerimize garantiyi öncelikle sunduğumuz hizmet çerçevesinde veriyoruz. Onun haricinde eşyalarınız tüm risklere yönelik olarak günü birlik sigortalanır böylelikle ortadan tüm sorunları kaldırmış oluyoruz.

Gebze Ofisten Ofise Nakliyat

Ofisten ofise nakliyat hizmetlerimiz de nakliyat dışından işinin ehli mobilya ustalarımız ile taşınacak olan ofis malzemelerinin söküm takım işlerini de bizzat üstleniyoruz. Ofisler günümüz de genel olarak büyük iş hanları ve rezidanslar da yer almaktadır. Gebze Nakliyat Bu sebepten ötürü eşyaların yoğunluğuna göre asansör araçları ile taşınması daha sağlıklı bir taşıma metodu olacaktır. Ev eşyası taşımanın aksine ofis eşyasının taşınması süreci daha hızlı ve kısa sürede gerçekleşmesi önemlidir. Çünkü hali hazırda çalışan bir sistemin araç gereçleri taşınacağı için ne kadar kısa sürede taşınırsa eşyalar firma için o kadar erken işe başlamasına vesile olacaktır. Firmamızın adına yakışır şekilde en hızlı nakliyat ofis taşıma hizmetini size sunar.

Ofis eşyalarının paketleme ve taşıma süreci

 1. Öncelikle mobilya ustalarımız tarafından sökülecek olarak mobilyalar güzelce hazırlanır
 2. Patpat kenarlı kolilerimiz ile ofis malzemeleri sistematik şekilde kolilere yerleştirilir
 3. Kırılacak eşyaları diğer eşyalardan ayırıp en iyi şekilde muhafaza edilir
 4. Eşyaların araçlara yerleşiminde çizilme, kırılma veya ezilme olmaması için özellikle mobilyalar için ara battaniye yerleştirilir.
 5. Ofis eşyalarını da iki ayrı sınıfta yüklüyoruz, mobilya ve koliler olarak iki sınıfa ayırıp önce mobilyalar sonra koliler düzenli şekilde yüklenir.
 6. Her sıra da birer battaniye yardımı ile eşyalar birbirine temas etmeyecek şekilde yüklenir.
 7. Son olarak ofis eşyaları teslim edildikten sonra mobilyalarınız tarafımızca tekrar kurulur ve teslim edilir.

İş yeriniz Türkiye’nin neresinde olursa olsun şehir içi ve şehirler arası tüm kurumsal firmalara ofis taşıma hizmeti sunuyoruz. Ofisiniz ne kadar büyük olursa olsun Ekspress Taşıma için hiç sorun değil araç portföy geniş olan firmamız her türlü firma için nakliye hizmeti sağlayabilir.

Siz de Gebze Nakliyat’ı tercih ederseniz, iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak daha fazla detaylı bilgi sağlayabilirsiniz. Onun dışında whatsapp müşteri temsilciliğimiz ile görüşüp fiyat ve diğer seçenekleri konuşabilirsiniz. Eşya Fiyatlandırma seçeneklerimiz makul piyasanın uyguladığı fiyatlardır, haricinde bir ödeme iş sonunda kesinlikle yapmazsınız. Fiyatlandırma konusunda firmamız her müşterimize bir açık kapı bırakır pazarlık sünnettendir kampanya dışında müşterilerimize indirim yapabiliriz.

Fiyat konusunda kafanıza hiç bir soru işareti olmasın, konuşulanın dışına kesinlikle çıkılmaz. Her zaman sözünün arkasında olan ve Gebze’nin lider taşıma firması olma çabasında bir işletme olan Gebze Nakliyat, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim en büyük kazancımızdır.

Gebze nakliyat firmasına ait web siteleri